Web sitemize hoşgeldiniz.

2018 Yılı İçin Sıra Dışı Hediyelik Eşyalar

11 Ocak 2018

2018 yılına girerken çevrenizde klasik hediyelik sunumlardan hoşlanmayanlar için hediye bulmak da zorlanıyor musunuz? En basit kupa bardak modelleri arasında bile klasik sunumların dışında farklı alternatifler bulmanız son derece kolay. Tamamen kuru kafa şeklinde olan kupa bardaklar klasik dışında hediyeliklerden hoşlananlar için son derece uygun bir hediye olacaktır. Bardağıyla tüm dikkatleri üzerinde çekebilir ve tarzını ortaya koyabilir. Bunun gibi her hediyelik eşya kategorisinde bir farklı ürün bulmanız mümkün olmakta.

Tütün İçenler İçin Sıra dışı Hediye Olur Mu?

Yeni yıl için tütün kullanmayı seven yakınlarınız için de klasik sunumların yanı sıra farklı ve daha kişisel bir hediye aradığınızda pipe çeşitlerine bakabilirsiniz. Çok uçuk tasarımlar almak istediğinizde bira şişesi şeklinde olan modellerin yanı sıra gitar, gofret şeklinde olan pipeleri değerlendirebilirsiniz.

Pipe çeşitleri içinde yer alan Bob Marley baskılı olan modelleri de düşünebilirsiniz. Hatta bowling oynamaktan hoşlanan çok yakın arkadaşınıza lobut şeklinde de bir pipe armağan edebilirisiniz.

Bong Çeşitlerinde Farklı Hediyelikler Neler?

Tütün kullanmayı seven ve nargile tutkunu olan kişilerin bu keyfi evlerinde yaşamasını sağlayan bir aksesuaradır bonglar. Birbirinden farklı bong modelleri arasında da yeni yıl aramağı olarak düşünebileceğiniz sıra dışı tasarımlar bulmanız mümkün.

Meyve suyu şişesi şeklinde olan bong çeşitlerinden yüz şeklinde olan tasarımlara kadar cam malzeme kullanılarak üretilen hem şık hem de sıra dışı tasarımları yeni yılda bu tarzdan hoşlanan sevdikleriniz için satın alabilirsiniz.

Bayanlar İçin Sıra Dışı Hediye Ne Alınır?

Hediyelik eşya seçenekleri arasında bayanların da hoşuna gidecek sıra dışı ürünler bulmanız söz konusu. Sıradan bir müzik kutusu kategorisinde bile bavul şeklinde aynalı müzik kutuları son derece hoş ve farklı bir sunum olacaktır.

Hem farklılıktan hem de eski ürünlerden hoşlanan tanıdıklarınız için eski daktilo, eski yazar kasa, eski telefon satın alabilirisiniz. Ahşap ürünler olup evlerde ya da iş yerlerinde son derece şık dekor ürünleri olarak kullanılır. Kupa bardak modelleri içinde de hediye olarak düşünebileceğiniz bayanlara özel sıra dışı tasarımlar bulabilmektesiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ