Web sitemize hoşgeldiniz.

Bayan Örgü Bere Modelleri Anlatımlı, Açıklamalı Bayan Bere Modelleri

Evde renk renk bereler tasarlayarak her kıyafetinize uygun ayrı bir tasarım oluşturabilirsiniz. Modellerin elde edilmesi sırasında kesinlikle kullandığınız ip büyük önem arz etmektedir. Ne denli kaliteli bir materyal kullanılırsa elde edilecek olan sonuç da aynı derecede memnun edici olacaktır. Siz de dolabınızda eksik olan bere ve kaşkol ihtiyacınızı kendi sevdiğiniz yünlerden dilediğiniz modelde ortaya koyabilirsiniz.

Modeller Nasıl Uygulanmalıdır?

Bayan örgü bere modelleri anlatımlı olarak şu detaylar üzerine kurulu bir biçimde oluşturulmaktadır;

  • 60 ilmeklik bir başlangıç yapmalısınız.
  • Berenin 5 numara bir şiş ile örülmesi modelin muntazam şekilde ortaya çıkabilmesi için yeterli olacaktır.
  • Modelin öncelikle 5 sıra kadar lastik olan kısmını oluşturmalısınız. Modelin lastik kısmının tamamlanmasından sonra direkt örgü kısmına geçmelisiniz. Bu şekilde model şekillenecektir. Ön ve arka olmak üzere iki parçadan oluşturmalısınız. Birleştirme kısmına da büyük özen göstermelisiniz.

Bayan örgü bere modelleri anlatımlı şekilde bu nitelikleri ortaya koyarak kısa sürede şekillenecektir Siz de bu adımları kaliteli bir ip ile ortaya koyarak muhteşem tasarımlar yaratabilirsiniz. Tahta şiş ile örmek bere örgü keyfinizi kat ve kat üst noktaya çıkaracaktır.

Şişle bere yapımı anlatımlı olarak verilen ölçülerin dışında da tasarlanabilmektedir. Bu süreç içerisinde hem anneler hem de kızları için özel minik tasarımlar ortaya koyulabilir. Modellerin şıklığını artırabilmek adına hem çocuğunuz hem de kendiniz için farklı konseptlerde örgüler oluşturabilirsiniz.

Modelleri Süsleyin

Kolay bere yapımı anlatımlı olarak ortaya koyulduktan sonra model üzerinde süslemeler ile küçük değişiklikler yapabilirsiniz. Modellerin her biri şıklıkları ile dikkat çeksin istiyorsanız oluşturduğunuz her bere için farklı temalı bir uygulama yapabilirsiniz. Modelin süslenmesi sırasında özellikle boncuklardan ve son senelerden büyük popülerliğe sahip olan oyalardan faydalanabilirsiniz. Modeller bu şekilde çok daha sorunsuz bir biçimde ortaya çıkacaktır.

Modellerinizi Satışa Çıkarın

Bere modelleri kapsamında özellikle hoş içerikleri dilediğiniz gibi satışa çıkarabilirsiniz. Sosyal medyada bu tür konularda büyük bir talep söz konusudur. Dilediğiniz gibi maliyetinize uygun olarak fiyatlandırarak soysal medya üzerinden satışa çıkarabilir ve hobinizi bir gelir kapısı haline de çevirebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ