Web sitemize hoşgeldiniz.

En Güzel Kupa Bardak Çeşitleri

26 Şubat 2018

Bardakların farklı malzemelerden yapılması ile kupa bardak çeşitleri içinde bir artış olduğunu söyleyebiliriz. Kullanılan malzemenin porselen ve seramik olmasının yanı sıra, son zamanlarda ahşap olan kupa bardakları da çok fazla tercih ediliyor. Kullanılan malzeme için seçiminizi yaptıktan sonra her malzemenin içinde farklı tasarımları olan, farklı renkleri olan çok sayıda bardak olduğunu göreceksiniz. Yani sadece malzeme üzerinden değil, görsel açıdan da bardak çeşitliliği çok fazla.

Ahşap Bardak Olur mu?

En çok sorulan sorular arasında ahşap bardak olur mu sorusunu görüyoruz. İnsanların seramik ve porselen olarak almaya alışkın olduğu bardak çeşitleri arasında, ahşap bardaklar da yerini aldı. Kullanım kolaylığının olması, hafif olan ahşap ürünlerinden yapılmış olması önemlidir. Seçiminizi ilginç kupa bardak kategorisi içinden yapacaksanız, ahşap kupaların farklı tasarımlarını incelemelisiniz. Ahşap bardaklarda çeşitlilik çok fazla olduğundan, boyut ve renk üzerinden seçiminizi yapabilirsiniz.

Porselen Bardak Hediye Edilir mi?

Kullanımın yaygın olduğu porselen bardakların hediye edilmesi, farklı tasarımların tercih edilmesi ile mümkün oluyor. Hediyelik ürünler arasında yer alıyor olmasının sebebi, kupa bardaklarının çeşitli temalar ile sergilenmesinden kaynaklanıyor. Sineme temalı olan, zar temalı olan, baykuş temalı ya da Beşiktaş tarafta temalı olan bardakların olduğunu göreceksiniz. Kupa bardak seçiminiz kimin için olacaksa, onun kişisel tercihlerini göz önünde bulundurup, o temayı seçmelisiniz. Seçtiğiniz temanın onu yansıtması, aldığınız hediyenin beğenilmesini sağlayacaktır.

-Resimli Bardaklar

Porselen bardak seçenekleri arasında aynı zamanda resim ekleme özelliği de bulunuyor. Malzeme olarak porseleninin kullanılmış olduğu, kupa bardak resimli olabilecek bardak seçeneklerinin de olduğunu göreceksiniz. Bu şekilde verdiğiniz hediyede kendinizden de bir şeyler katmış olacaksınız. Hediye ettiğiniz kişinin bardağı her kullandığında sizi anımsamasını sağlayacaksınız.

Seramik Bardak Tasarımları Nasıl?

Tasarım olarak baktığınızda, ilginç kupa bardak arasında mutlaka seramik bardakları görürsünüz. Her şeyden önce bu bardakların çoğunda kapak bulunuyor. Yani içeceğinizi içmediğiniz zamanlarda kapatabiliyorsunuz. Aynı zamanda bu kapağın altlık olarak kullanılması da mümkün. Bu şekilde işlevi olan bir kupayı almak için seramik bardakları tercih edebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ