Web sitemize hoşgeldiniz.

Vintage

24 Haziran 2018

Öncelikle vintage tarzının eskilerden kalma ne varsa giyip, takıp takıştırarak yapıldığını söyleyebiliriz. Vintage tarz yaparken nenenizden kalma kıyafetleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Vintage tarzı modernize ederek kullanmak için romantik detaylarda birleştirip kombinleyeceğiniz kıyafetlerinizle işte oldunuz vintage. Romantik detaylar derken küpürler, danteller, ipekler, tahtadan yapılmış takılar ve aksesuarlar kullanabilirsiniz.

-Babaannenizden kalma bir hırkayı tüllü, çiçekli bir elbise ile kombinleyerek o günün havasını yakalayabilirsiniz.

-Çok kalın tabanlı ve burunları kapalı ayakkabılarda vintage ürünlerdir. Bunları da iyice görünecek şekilde etek ve elbiselerinizde kullanabilirsiniz. Ayrıca üstlerine saç bantlarınızı da takarak masum bir görüntü elde edebilirsiniz.

-Eski zamanlardan kalma bol eteklerde kadifelerde mini olarak kullanılabilir ve renk seçimleriyle vintage olduklarını hissettirecek şekilde seçimler yapabilirsiniz.

-Üstleri de bebe yakaları da vintage seçimlerinizde kullanabilir, çiçekli gömlekleri annelerinizden alıp vintage bir şekilde ortalıkta dolaşabilirsiniz.

-Yünlü şalları ve el örgüsü elbiseleri, ürünleri satın alabilir ve eski dönemden milenyum çağına yeni gelmiş gibi görünebilirsiniz.

-Yün dizliklerde vintage tarz yaratmak için gayet uygun seçimler. Hatta yün şal ve yün dizliklerle tamamen vintage da giyinebilirsiniz.

-Mayolarda ve bikinilerde ise; mayolarda kare yakaları tercih edebilir, bikinilerde ise bel üstü olan altları kullanabilirsiniz.

Vintage tarzınızı nasıl yaratacağınızı hemen hemen anladığınızı düşüyoruz. Sizleri yaz, kış hem kıyafetleri tekrar kullanmak hem de başka bir havada gezinmek için denemeye davet ediyoruz.

Etiketler:

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ